روش‌های ارسال کالا

ارسال با پیک موتوری

این روش مخصوص سفارش‌های شهر تهران است و هزینه آن بصورت پس‌کرایه (پرداخت کرایه هنگام تحویل کالا) است.
در صورت آماده بودن کالاهای سفارشی شما، و ثبت سفارش تا پیش از ساعت 16 در روزهای کاری، سفارش شما به استفاده از یکی از سرویس‌های “الوپیک“، “اسنپ باکس” یا “پیک تپسی” ارسال خواهد گردید. در نظر داشته باشید که پیش از ارسال کالا، با شما تماس گرفته خواهد شد و در صورت عدم پاسخگویی از سوی شما، ارسال به روز بعد موکول خواهد گردید.

 

ارسال با شرکت‌های حمل و نقل بین شهری

این روش جهت تحویل سفارش در خارج از تهران در نظر گرفته شده و پرداخت هزینه آن معمولاً بصورت پس کرایه ( پرداخت هزینه پیک هنگام تحویل کالا) می‌باشد. در این روش ارسال، از خدمات یکی از شرکت‌های “تیپاکس“، “یارباکس” یا “کالارسان” استفاده میگردد.
زمان تحویل محموله‌های ارسال شده با این روش، بسته به سرویس انتخابی از 24 تا 72 ساعت کاری خواهد بود.
در این روش شرکت‌ها به مقصد تمامی مراکز استان‌ها و بسیاری از شهرها و شهرستان‌ها ارسال مستقیم دارند و بطور معمول کالا را بطور مستقیم به آدرس درج شده بر روی بسته تحویل می‌دهند. در مواردی که شهر مقصد دارای نمایندگی شرکت نباشد، سفارش به نزدیک‌ترین شهری که شرکت در آن نماینده دارد ارسال خواهد شد و سفارش باید از آن مرکز و با مراجعه حضوری تحویل گرفته شود.

 

ارسال با پست جمهوری اسلامی ایران

این روش جهت تحویل سفارش در خارج از تهران در نظر گرفته شده هزینه آن در هنگام ثبت سفارش، بسته به محل مورد نظر برای دریافت سفارش، محاسبه و به مبلغ کلی اضافه می‌شود.
زمان تحویل محموله‌های ارسال شده توسط شرکت پست، برای پست پیشتاز، ۲۴ الی ۷۲ ساعت از زمان تحویل بسته به اداره پست می‌باشد و برای بسته‌هایی که حداکثر ۲۵ کیلوگرم وزن دارند قابل استفاده است. در صورت استفاده از پست سفارشی زمان تحویل سفارش، بطور معمول حدود یک هفته از زمان تحویل بسته به اداره پست است و برای سفارش‌هایی که مجموع وزن آن حداکثر ۴۰ کیلوگرم است قابل استفاده می‌باشد.

لازم  به ذکر است در صورت انتخاب این روش ارسال برای کالا علاوه بر هزینه پست مبلغ ۲۵ هزار تومان ارسال کالا از محل دفتر به اداره پست دریافت خواهد کرد.

 توجه: در نظر داشته باشید مدت زمان تحویل کالا برای هر یک از روش‌های بالا ممکن است به دلایلی که خارج از کنترل مجموعه می باشند تغییر کند و از این رو مجموعه کامپیوتر کوکی هیچگونه مسئولیتی در قبال تغییرهای ایجاد شده در مدت زمان تحویل کالا نخواهد داشت.